İncelenen Sayfa “Bizden Haberler”

Önceki sayfaya geri ok tuşuna basarak dönebilirsiniz.

Ytong ve Elif Yapı A.Ş. Çözüm Ortaklığı

30 Aralık 2014

Merkezi İstanbul Avcılar'da bulunan Elif Yapı, 1996 yılından beri faaliyetlerini sürdüren köklü bir kuruluş. Hizmet verdiği hazır beton, demir, çimento, kum, duvar blokları, alçı, kireç ve yalıtım ürünleri alanında geniş araç filosu ve prensipli çalışma sistemiyle müşterilerine güven veren bir yapıya sahip olan Elif Yapı, sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek değişen ve gelişen piyasa koşullarına hızlı adapte oluyor. Söktörün nabzını iyi tutan ve yenilikçi yaklaşımıyla sektöre değer katmayı başaran firma, "Kaliteli ve hızlı çözümler" sunma felsefesiyle dikkat çekiyor.


İnşaat sektöründe sağlamış olduğu hizmet kalitesi sayesinde dengeli ve bilinçli büyüyen Elif Yapı'yı rakiplerinden farklı kılan unsurlar ise sürekli ürün kalitesi, hizmet prensibi, istikrar, teknoloji ve sürekli yenilik anlayışı.
Bugüne kadar birçok projeye malzeme temin eden Elif Yapı'nın dahil olduğu son projelerden birisi de Viatrans A.Ş.-Meydanbey Ortak Girişimi'yle Mecidiyeköy'de inşaatı devam eden, Ytong ürünlerinin kullanıldığı ve Dünyanın En İyi Rezidansı Ödülü'nün sahibi Quasar projesi.


Satış ve Pazarlama Müdürü Ali ERTÜRK: "Ytong'un Pazar Payı Büyüyecek"


LEED, BREEAM gibi yeşil bina standartları gözetilerek yapılan inşaatların artmasıyla birlikte Ytong'un da pazar payının her geçen gün katlanarak büyüyeceğini düşünüyorum. Kaliteli ve kalıcı çözümler üretmek, yaşanabilir ve sürdürülebilir ortamlar yaratmak için kesinlikle Ytong kullanılması gerektiği kanaatindeyim. Ses ve ısı yalıtımı konusunda gerek laboratuvar ortamında gerekse uygulaması yapılmış ve konforu son kullanıcı tarafından test edilmiş yaşam alanaları bizlere de büyü bir satış kolaylığı sağlıyor. Satış demişken, malzemenin kalitesinin yanında başka unsurların da olduğunu söylemem gerekli...  Bencesatıştaki temel becerilerin önemli bir kısmı insani ilişkileri kapsadığı için satışın hafif "mistik" bir havası da vardır. Doğuştan satıcı olmak, müşteriyle samimi ilişkiler kurmak, satışın kokusunu anlamak gibi anlaması ve ölçmesi zor faktörler değerlendirmelerde ön plana çıkabiliyor. Tecrübe, insani ilişkilerde doğal yetenek ve çevresel faktörlere duyarlılık, kışkusuz bir satış profesyoneli için önemli avantajlar. Ancak benim görüşüm, satıştaki başarının temelinde çok çalışma ve daha da önemlisi metodlu çalışma var. Satışta gerçekten rakamlar konuşur. Kastettiğim rakamlar satış hedefi yada ürün fiyatları değildir. Satıştaki başarının en iyi göstergesi, satış aktivitelerinin sayısıdır. Ne kadar çok müşteri ile temas kurulursa, ne kadar çok müşteri ziyaret edilirse, ne kadar çok teklif verilip, takip edilirse başarı da o denli artar. Hedefleri aşan elemanların asıl sırrı, doğuştan satıcı olmak değil, sistematik, disiplinkli çalışmak ve çalıştırmaktır."

 

Haberin Kaynağı: YTONG AKTÜEL / Aralık 2014

 

哺乳期怎么丰胸?哺乳期怎么丰胸见效快产后丰胸方法?纵观丰胸方法,丰胸产品才是较快较有效的。当然了,最关键的还是要选对产后丰胸导师!一款专业天然的丰胸产品不仅可以有效保障丰胸在健康、安全的前提下顺利进行,还能有利于实现胸部自然增大的效果丰胸方法。目前有这样一款纯天然的丰胸产品,不仅顺应了女性健康丰胸的需求,而且还是目前为止唯一一款安全到哺乳期都能喝的丰胸产品。它就是时下最受女性喜爱的燕窝酒酿蛋燕窝酒酿蛋丰胸产品